کتری برنامه دانشجو اندازی برنامه دانشجو

کتری: برنامه دانشجو اندازی برنامه دانشجو مشاوره دانشگاه دانشگاه دانشجویان برنامه ریزی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علت پخش سریعتر «ماه عسل» ، جزییات برنامه تازه فرزاد حسنی تشریح شد

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما با اشاره به جزییات برنامه «پدر من» با اجرای فرزاد حسنی بیان کرد که این برنامه دکور خاص ای دارد و محور آن پدرانی هستند که هیچ گاه

علت پخش سریعتر «ماه عسل» ، جزییات برنامه تازه فرزاد حسنی تشریح شد

جزییات برنامه تازه فرزاد حسنی تشریح شد/ علت پخش سریعتر «ماه عسل»

عبارات مهم : برنامه

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما با اشاره به جزییات برنامه «پدر من» با اجرای فرزاد حسنی بیان کرد که این برنامه دکور خاص ای دارد و محور آن پدرانی هستند که هیچ گاه در برنامه حضور ندارند.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما راجع به برنامه های تازه این شبکه از جمله «حالا خورشید» به خبرنگار مهر گفت: برنامه «حالا خورشید» قبل از ماه مبارک رمضان به آخر می رسد و بعد از این ماه، فصل تازه آن با تغییراتی در آیتم ها، دکور تازه و … باز می گردد.

وی با اشاره به برنامه ای که فرزاد حسنی روی آنتن خواهد برد، بیان کرد: این برنامه با نام «پدر من» ۲ روز در هفته پخش خواهد شد که فرزاد حسنی مجری و تهیه کننده آن است.

علت پخش سریعتر «ماه عسل» ، جزییات برنامه تازه فرزاد حسنی تشریح شد

کریمان راجع به اینکه پخش برنامه به صورت زنده خواهد بود یا تولیدی توضیح داد: نوع پخش برنامه به یک ویدئو مپینگ منوط است که باید دید در برنامه زنده جواب می دهد یا خیر چون این برنامه دکور خاص ای دارد و باید نوع پخش و ضبط آن را بررسی کنیم.

وی راجع به عنوان برنامه نیز گفت: این برنامه نگاهی به اشخاص برتر کشور دارد و محور آن پدران هستند ولی پدران هیچ گاه در برنامه حضور ندارند و ما روایتی از پدران را در برنامه از منظر فرزندان و نزدیکان آن صورت مطرح می بینیم.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما با اشاره به جزییات برنامه «پدر من» با اجرای فرزاد حسنی بیان کرد که این برنامه دکور خاص ای دارد و محور آن پدرانی هستند که هیچ گاه

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما راجع به «ماه عسل» نیز اظهار کرد: این برنامه ۲ روز قبل از ماه رمضان پخش می شود و در این ۲ روز نوعی جمع بندی از سال گذشته و مهمانان سال قبل برنامه اتفاق خواهد افتاد.

وی در آخر راجع به اعلام مجری برنامه «هفت» نیز اظهار کرد: همانطور که پیش از این گفتیم در تلاش هستیم تا برنامه «هفت» قبل از ماه رمضان روی آنتن رود ولی اگر مجری مشخص شود فعلا اسمش را نمی گوییم چون هر بار اعلام شده است حاشیه هایی جهت مجری ایجاد شده است است.

واژه های کلیدی: برنامه | خورشید | ماه رمضان | فرزاد حسنی | حالا خورشید | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz