کتری برنامه دانشجو اندازی برنامه دانشجو

کتری: برنامه دانشجو اندازی برنامه دانشجو مشاوره دانشگاه دانشگاه دانشجویان برنامه ریزی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مذاکرات ژاپن جهت ادامه واردات نفت کشور عزیزمان ایران

وزیر بازرگانی ژاپن در مصاحبه با شبکه دولتی HNK اظهار کرد این کشور به مذاکرات با آمریکا جهت دریافت معافیت از تحریمها علیه نفت کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد لیک

مذاکرات ژاپن جهت ادامه واردات نفت کشور عزیزمان ایران

مذاکرات ژاپن جهت ادامه واردات نفت ایران

عبارات مهم : ایران

وزیر بازرگانی ژاپن در مصاحبه با شبکه دولتی HNK اظهار کرد این کشور به مذاکرات با آمریکا جهت دریافت معافیت از تحریمها علیه نفت کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد لیکن توکیو در تلاش است تا در امنیت تامین انرژی و فعالیت شرکتهای ژاپنی خللی وارد نشود.

به گزارش ایسنا، هیروشیگه سکو اظهار کرد: ژاپن و آمریکا اوایل ماه میلادی جاری اطراف تحریمهای کشور عزیزمان ایران مذاکراتی داشتند و وزیر بازرگانی ژاپن موضع کشورش مبنی بر این که تحریمها نباید فعالیت شرکتهای ژاپنی را مختل کرد، اعلام کرد.

طبق اعلام وزارت اقتصاد، بازرگانی و صنعت ژاپن، واردات نفت این کشور از کشور عزیزمان ایران در فاصله ژانویه تا ژوئن سال ۲۰۱۸ به ۱۶۲ هزار و ۲۲۲ بشکه در روز رسید که ۲.۷ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کم کردن داشت. میزان واردات از کشور عزیزمان ایران معادل ۵.۳ درصد از مجموع واردات نفت ژاپن در نیمه اول سال میلادی جاری بود.

مذاکرات ژاپن جهت ادامه واردات نفت کشور عزیزمان ایران

بلافاصله بعد از اینکه دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا تحریمها علیه کشور عزیزمان ایران را اعلام کرد، ژاپن از تلاش جهت دریافت معافیت از تحریمهای نفتی کشور عزیزمان ایران خبر داد. مذاکرات در طول تابستان انجام شده است و گزارشها حاکی از آن است که آمریکا از ژاپن خواسته است واردات نفت کشور عزیزمان ایران را به کلی متوقف کند.

یک مقام دولتی بلندپایه آمریکا روز دوشنبه در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران در پرسشی اطراف مذاکرات با ژاپن جهت معافیت از تحریمها گفت: ما مذاکرات محرمانه با سایر دولتها در باره این مباحث را فاش نمی کنیم و همان طور که اعلام کردیم نشانه ما به صفر رساندن واردات نفت کشور عزیزمان ایران است.

وزیر بازرگانی ژاپن در مصاحبه با شبکه دولتی HNK اظهار کرد این کشور به مذاکرات با آمریکا جهت دریافت معافیت از تحریمها علیه نفت کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد لیک

واژه های کلیدی: ایران | معافیت | آمریکا | واردات | مذاکرات | بازرگانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz